Stomatologia

Dentysta Gliwice - to wpisujemy w wyszukiwarce kiedy mamy problem z jamą ustną.

Implantologia

Implanty - skuteczność sięga aż 98%! W przypadku bezzębia czy mniejszej liczby zębów.

Medycyna Estetyczna

Dbamy o naturalne piękno, proponujemy szeroki zakres zabiegów i rozwiązań.

Blog


Diagnostyka USG

Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana z powodzeniem w wielu gałęziach medycyny. Badanie jest bezbolesne, można powtarzać je wielokrotnie nawet w krótkich odstępach czasu, jest przy tym niezawodne zawsze, gdy pojawia się potrzeba analizy kształtu i wielkości poszczególnych narządów. Dzięki ultrasonografowi każde odchylenie od normy staje się natychmiast widoczne, a lekarz może […]


Medycyna estetyczna

Istotą działań w medycynie estetycznej jest poprawa jakości skóry.


Szwajcarska jakość profilaktyki.

Przedstawiamy i polecamy Państwu bogatą ofertą produktów marki Curaprox, uznanej i cenionej marki na rynku dentystycznym. Od teraz są dostępne do zakupu w naszych gabinetach.


Abrazja powietrzna – leczenie BEZWIERTŁOWE :)

Abrazja powietrzna – leczenie bez bólu i lęku czyli komfort u stomatologa. W naszych gabinetach wykorzystujemy opatentowana metodę abrazji powietrznej SANDMAN Futura. Polega ona na na opracowaniu zęba całkowicie bezboleśnie i bez znieczulenia. Nawet najbardziej wymagający pacjent doceni leczenie przeprowadzone SANDMAN Futura.


SEDACJA WZIEWNA – gaz rozweselający

Sedacja wziewna czyli znieczulenie podtlenkiem azotu pozwala na bezpieczne i pozbawione lęku leczenie stomatologiczne. Uspokojenie uzyskuje się podając pacjentowi indywidualnie dobraną mieszankę tlenu z podtlenkiem azotu, za pomocą specjalnej maseczki zakładanej na nos. Po krótkim czasie pacjent odczuwa przyjemne “oszołomienie”, istotnie obniżony jest poziom lęku i dodatkowo występuje lekkie działanie przeciwbólowe.


PROMOCJA! IMPLANTY!

Skorzystaj z okazji i podaruj sobie piękny uśmiech! Implanty zębowe to doskonałe rozwiazanie protetyczne, bez wzgledu na to czy uzupełniasz tylko jeden stracony ząb czy kilka, czy też pełne uzębienie (proteza oparta na implantach) Zadzwoń i umów się: 32 330 30 35


Implanty

Przedstawiamy IMPLANTY – najlepsze, najtrwalsze, najbardziej komfortowe i przystępne rozwiazanie protetyczne. Sprawdzaja się zarówno w przypadku bezzębia jak i pojedynczych braków zębowych.


Protetyka

Piękny uśmiech w każdym wieku! Do końca grudnia obniżka cen wszystkich protez, koron i mostów, także tych wykonanych z cyrkonu. Zapraszamy!

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00