Stomatologia

Dentysta Gliwice - to wpisujemy w wyszukiwarce kiedy mamy problem z jamą ustną.

Implantologia

Implanty - skuteczność sięga aż 98%! W przypadku bezzębia czy mniejszej liczby zębów.

Medycyna Estetyczna

Dbamy o naturalne piękno, proponujemy szeroki zakres zabiegów i rozwiązań.

Implantologia

Coraz więcej pacjentów zdaje sobie sprawę z faktu, że implanty w stomatologii sprawdziły się – zarówno w przypadku bezzębia jak i w uzupełnianiu mniejszej liczby zębów czy wręcz w przypadku pojedynczych braków zębowych. Ich skuteczność zabiegowa sięga aż 98%! Zastosowanie implantów gwarantuje pacjentowi większy komfort użytkowania uzupełnień protetycznych oraz pozwala uniknąć szlifowania zdrowych zębów pod korony i mosty.

Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. Stosujemy przy tym zarówno:

Choć trudno w to pewnie uwierzyć zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny!

W BDental używamy do wszczepów implantów najwyższej światowej jakości. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają doskonałą integrację wszczepów z tkanką kostną.

impl-s

Zapewniamy kompleksową diagnostykę wykonana przez TOMOGRAF 3D CS 8100 – najbardziej innowacyjny tomograf CBCT, dzięki któremu przed zabiegiem implantacji nasz specjalista dysponuje dokładnym materiałem diagnostycznym.


W naszych gabinetach w bardzo precyzyjny sposób planujemy umiejscowienie implantów. Optymalną pozycję implantu, biorąc pod uwagę zarówno aspekty kliniczne jak i estetyczne, ustala się planując zabieg za pomocą programu komputerowego 3D – SimPlant. Nasi specjaliści wykorzystują przygotowany dla każdego pacjenta unikalny szablon chirurgiczny, który wskazuje tor wprowadzania wiertła dla dokładnego umiejscowienia implantu.

 

powrót na stronę główną

powrót na stronę: oferta

CM Chemiczna

Misją Centrum Medycznego Chemiczna jest świadczenie usług medycznych dla pacjentów na najwyższym poziomie.

dowiedz się więcej >>

Medycyna Estetyczna

Istotą działań w medycynie estetycznej jest poprawa jakości i wyglądy skóry. Piękny wygląd nie zna wieku!

dowiedz się więcej >>

Diagnostyka USG

Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana z powodzeniem w wielu gałęziach medycyny.

dowiedz się więcej >>
MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00