Stomatologia

Dentysta Gliwice - to wpisujemy w wyszukiwarce kiedy mamy problem z jamą ustną.

Implantologia

Implanty - skuteczność sięga aż 98%! W przypadku bezzębia czy mniejszej liczby zębów.

Medycyna Estetyczna

Dbamy o naturalne piękno, proponujemy szeroki zakres zabiegów i rozwiązań.

IMPLANTY ZĘBOWE

Dziś już coraz więcej pacjentów zdaje sobie sprawę z faktu, że implanty w stomatologii sprawdziły się!! Są powszechnie stosowaną metodą uzupełniania braków zębowych. Najwiekszą zaletą zębów na implantach jest fakt, że poprawnie wykonane będą dawały takie samo uczucie jak zęby naturalne. Tak samo można uprawiać sport, rozmawiać, jeść i śmiać się. Nie ma żadnej różnicy w użytkowaniu pomiędzy zębami na implantami a własnymi, naturalnymi.

Implanty to dziś najlepsze, najbardziej estetyczne i najtrwalsze rozwiązanie problemu braku zębów.

Za pomocą implantów można uzupełnić  brak jednego zęba lub kilku zębów, planując np. most z koron porcelanowych oparty na implantach. Można też uzupełnić wszystkie zęby, planując protezę całkowitą opartą na implantach. Zastosowanie implantów gwarantuje pacjentowi komfort użytkowania uzupełnień protetycznych oraz pozwala uniknąć szlifowania zdrowych zębów pod korony i mosty.

Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. Stosujemy przy tym zarówno:


Implanty zrobione są z czystego tytanu, który jest niezwykle trwały i kompatybilny z organizmem, przez co łatwo integruje się z tkanką kostną. Istnieją także implanty ceramiczne, wykonane z wytrzymałego tlenku cyrkonu. W BDental używamy do wszczepów implantów najwyższej światowej jakości. Najlepsze rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają doskonałą integrację wszczepów z tkanką kostną.

Choć pewnie trudno w to uwierzyć zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny!

Podczas zabiegu wykonywanego w znieczuleniu miejscowym lekarz implantolog, który pracuje w sposób atraumatyczny i bezpieczny, może wprowadzić jeden lub wiele implantów. Implant można  też założyć w miejsce dawno utraconego zęba lub natychmiast po jego usunięciu; jest to tzw. implantacja natychmiastowa.


Implant zastepuje korzeń zęba i stanowi podbudowę do późniejszego osadzenia na nim korony. Dlatego tak ważne jest prawidłowe i pełne zaplanowanie zabiegu, w czym nawet najbardziej doswiadczonemu lekarzowi pomaga wykonanie tomografii. Na jej podstawie planuje zabieg od początku do końca. W naszym Centrum Medycznym Bdental posiadamy nowoczesny Tomograf 3D CBCT, dzięki któremu diagnostyka i planowanie implantacji przebiega szybko i sprawnie.


 

powrót na stronę główną

powrót na stronę: oferta

CM Chemiczna

Misją Centrum Medycznego Chemiczna jest świadczenie usług medycznych dla pacjentów na najwyższym poziomie.

dowiedz się więcej >>

Medycyna Estetyczna

Istotą działań w medycynie estetycznej jest poprawa jakości i wyglądy skóry. Piękny wygląd nie zna wieku!

dowiedz się więcej >>

Diagnostyka USG

Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana z powodzeniem w wielu gałęziach medycyny.

dowiedz się więcej >>

Umów się na zabieg

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00