Stomatologia

Dentysta Gliwice - to wpisujemy w wyszukiwarce kiedy mamy problem z jamą ustną.

Implantologia

Implanty - skuteczność sięga aż 98%! W przypadku bezzębia czy mniejszej liczby zębów.

Medycyna Estetyczna

Dbamy o naturalne piękno, proponujemy szeroki zakres zabiegów i rozwiązań.

Stomatologia estetyczna

Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. W naszym Centrum Stomatologii BDental zadbamy o to by piękny i estetyczny uśmiech nie znikał z Państwa twarzy.

Stomatologia estetyczna pozwala zmienić kształt, ustawienie i barwę zębów. Koryguje również takie defekty jak przebarwienia zębów wrodzone lub nabyte, diastema czy niedorozwój szkliwa. W efekcie, niezależnie od tego, czym obdarzyła Państwa natura i co zmienił upływający czas, otrzymacie białe, równe i piękne zęby.

Stomatologia estetyczna obejmuje wszystkie działy stomatologii i zajmuje się poprawą wyglądu zębów i twarzy. W zależności od potrzeb proponujemy:

 

Leczenie ustalane jest indywidualnie dla każdego pacjenta, przy pomocy kompleksowej diagnostyki oraz przez zespół świetnej klasy stomatologów. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać marzeniom naszych pacjentów o pięknym uśmiechu. Zapraszamy

 

powrót na stronę: oferta

Umów się na zabieg

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00